Grzybowski Młyn
Grzybowski Młyn
Komfortowe noclegi
Osada Grzybowski Młyn
Babcina Kuchnia
Babcina Kuchnia
Organizacja imprez
Grzybowski Młyn
Sala bankietowa
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

+48 725 600 008

Szkolenia dla firm, sale szkoleniowe na Kaszubach

szkolenia_dla_firm_01.jpgOsada Grzybowski Młyn jest to szczególne miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, rzeki  i rozlewiska, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Ta sielska lokalizacja  i kameralny charakter obiektu stwarza niepowtarzalny klimat organizowanych spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Do dyspozycji gości mamy 17 pokoi (łazienka, TV i internet, możliwość dostawki), klimatyczną restaurację „Babciną Kuchnię”, salę bankietowo-konferencyjną na 100 osób (możliwość konfiguracji wielkości) jak również salę klubowo-szkoleniową na 30 osób.

szkolenia_dla_firm_02.jpgSale są klimatyzowane,  nagłośnione i wyposażone w sprzęt audiowizualny. Na terenie Osady znajduje się bezpłatny parking na 35 samochodów. 

Cechą, która nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta i możliwość rezerwacji całego obiektu na wyłączność, przez co przebywający u nas goście mają poczucie komfortu i intymności.   

Zdjęcia

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 
Osada Grzybowski Młyn