Grzybowski Młyn
Grzybowski Młyn
Komfortowe noclegi
Osada Grzybowski Młyn
Babcina Kuchnia
Babcina Kuchnia
Organizacja imprez
Grzybowski Młyn
Sala bankietowa
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

+48 725 600 008

Skansen w Szymbarku

Skansen w Szymbarku

Oprócz domu do góry nogami, na terenie skansenu można zobaczyć dawne kaszubskie chaty i najdłuższą deskę świata (wpisaną do księgi rekordów Guinessa).

Szymbark jest to wieś położona w woj. pomorskim na terenie Kaszub. Miejscowość ta położona jest w jednym z najładniejszych turystycznie miejsc w Szwajcarii Kaszubskiej. Oprócz tego, że wieś Szymbark położona jest w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, to również znajdują się tam liczne atrakcje turystyczne.

Dom do góry nogami jest to tylko jedna z wielu atrakcji turystycznych, która będzie tam na was czekała. Na terenie skansenu można zwiedzać dawne kaszubskie chaty, zobaczyć najdłuższą deskę świata (wpisaną do księgi rekordów Guinessa), będziemy mogli odwiedzić dom Sybiraka, który został sprowadzony z Syberii. Bardzo ciekawą atrakcją turystyczną jest również bunkier z drugiej wojny światowej i wiele innych atrakcji.

Galeria zdjęć

Powrót do listy

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 
Osada Grzybowski Młyn