Grzybowski Młyn
Grzybowski Młyn
Komfortowe noclegi
Osada Grzybowski Młyn
Babcina Kuchnia
Babcina Kuchnia
Organizacja imprez
Grzybowski Młyn
Sala bankietowa
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami:

+48 725 600 008

Osada Grzybowski Młyn na Kaszubach

grzybowski_mlyn_osada.jpg

Osada położona jest w Grzybowskim Młynie na terenie malowniczego Wdzydzkiego i Lipuskiego Parku Krajobrazowego, na trasie Kościerzyna - Wdzydze.

Urokliwa okolica pełna lasów i jezior, liczne atrakcje turystyczne oraz bogata kultura kaszubska sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, organizację imprezy oraz delektowanie się regionalnymi przysmakami. Grzybowski Młyn spełni wszystkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Noclegi

Osada Grzybowski Młyn to miejsce, gdzie wśród malowniczych krajobrazów i w komfortowych warunkach przenocujesz Ty i Twoi goście, zarówno na wczasach, jak i po weselu czy innego rodzaju uroczystości.

Dysponujemy miejscami noclegowymi dla 45 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy eleganckie pokoje 1,2,3 i 4-osobowe z łazienką, TV oraz internetem. Posiadamy również specjalny pokój dla nowożeńców.

 

Organizacja imprez

Grzybowski Młyn zapewnia idealne warunki do tego, by w większym gronie uczcić ważne uroczystości takie jak wesele, urodziny, chrzciny, komunie czy imprezy firmowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowaną salę na 120 osób, komfortowe noclegi i bogate menu. Zapewniamy pomoc w organizacji uroczystości, gwarantujemy miłą obsługę i wspaniałe wspomnienia po imprezie.

 

Restauracja i catering

Grzybowski Młyn czerpie inspiracje z bogatej kultury kaszubskiej, włącznie z wyjątkową kuchnią tego regionu. Restauracja "Babcina Kuchnia" łączy w sobie tradycyjne receptury i nowoczesne trendy, serwując zawsze świeże, przepyszne i elegancko podane dania w miłej, rodzinnej atmosferze.

W naszej kuchni można rozsmakować się nie tylko na miejscu! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi cateringowe. Indywidualnie ustalamy menu, a przygotowane potrawy dowozimy na miejsce wskazane przez Klienta!

Będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć!

Zdjęcia

Twoja opinia ma znaczenie!

Wyrażając opinię bezpośrednio wpływasz na rodzaj i jakość usług, które oferujemy. Podziel się z nami swoimi uwagami i sugestiami!

 
Osada Grzybowski Młyn